enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp gümüşhane gümüşhane haberler
DOLAR
15,4792
EURO
16,1193
ALTIN
901,82
BIST
2.419,23
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Gümüşhane
Az Bulutlu
15°C
Gümüşhane
15°C
Az Bulutlu
Pazartesi Az Bulutlu
16°C
Salı Açık
21°C
Çarşamba Az Bulutlu
19°C
Perşembe Az Bulutlu
17°C

İl Encümeni seçimleri yapıldı

Gümüşhane İl Genel Meclisi’nin Nisan ayı toplantıları başladı. İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıların ilk gününde, il encümenine ve komisyonlara üye seçimi yapıldı.

İl Encümeni seçimleri yapıldı
BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ.
0
A+
A-

Gizli oy yöntemiyle yapılan seçimde AK Parti’den Hüseyin Bedir, Mihdat Uçan ve Kadir Yıldız bir yıl boyunca görev yapacak olan İl Encümeni olarak seçildi.

Toplantıda ayrıca İl Genel Meclisi birinci başkan vekilliği ile ihtisas komisyonlarına üye seçimi gerçekleştirildi.

Yapılan gizli oylama sonucunda birinci başkanvekilliği görevine AK Parti Kelkit İl Genel Meclisi üyesi Reşat Çalışkan seçilirken, bir yıl boyunca görev yapacak olan Plan ve Bütçe, İmar ve Bayındırlık komisyonlarına 7, Çevre ve Sağlık, Eğitim, Kültür, Spor ve Sosyal Hizmetler ile Tarım Hizmetleri komisyonlarına ise 5’er üye seçildi.

Yapılan oylama sonucunda İmar ve Bayındırlık Komisyonuna AK Parti’den Reşat Çalışkan, Mehmet Emin Erdoğdu, Mihdat Uçan, Sami Tuncay,  MHP’den Kemal Emiroğlu, Vedat Soner Başer, Bayram Yiğit, Plan ve Bütçe Komisyonuna AK Parti’den Hüseyin Bedir, Mahmut Zengin, Kadir Yıldız, Tuncay Taşdemir,  MHP’den Coşkun Korkmaz, Y. Mehmani Aygün, Kürşat Karabıçak, Çevre ve Sağlık Komisyonuna AK Parti’den Tuncay Taşdemir, Bahtiyar Soylu, Reşat Çalışkan, MHP’den Kemal Emiroğlu, Bayram Yiğit, Eğitim, Kültür, Spor ve Sosyal Hizmetler Komisyonuna AK Parti’den Hüseyin Bedir, Bahtiyar Soylu, Mahmut Zengin, MHP’den Kürşat Karabıçak, Coşkun Korkmaz, Tarım Hizmetleri Komisyonuna da AK Parti’den Kadir Yıldız, Tuncay Taşdemir, Sami Tuncay, MHP’den Yakup Mehmani Aygün, Vedat Soner Başer oy birliğiyle seçildi.

BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ.
BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.