enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp gümüşhane gümüşhane haberler
DOLAR
32,3565
EURO
34,4292
ALTIN
2.435,74
BIST
9.814,19
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Gümüşhane
Açık
16°C
Gümüşhane
16°C
Açık
Pazartesi Açık
22°C
Salı Açık
23°C
Çarşamba Az Bulutlu
20°C
Perşembe Az Bulutlu
20°C

Dart müsabakaları tamamlandı

Gümüşhane’de okul sporları kapsamında 19 ilden 500’e yakın sporcunun katılımıyla yıldızlar ve gençler dart müsabakaları yapıldı.

Dart müsabakaları tamamlandı
BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ.
12.03.2024 12:48
0
A+
A-

Toplam 4 gün süren 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Yıldızlar ve Gençler Erkek-Kız dart grup müsabakaları 7-10 Mart tarihleri arasında Aydın Doğan Spor Salonunda gerçekleştirildi.

Müsabakalara Adıyaman, Ankara, Amasya, Ardahan, Artvin, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Kastamonu, Malatya, Ordu, Rize, Samsun, Sivas, Sinop, Tokat ve Trabzon olmak üzere toplam 19 ilden 500’e yakın kız ve erkek sporcu katıldı.

Müsabakalar sonucunda genç kızlarda Ordu Ünye Anadolu Lisesi birinci, Ankara Bağlıca Anadolu Lisesi ikinci, Malatya Kolu Kısa Anadolu Lisesi üçüncü, Amasya Aydınca Şehit Bodur Çok Programlı Anadolu Lisesi dördüncü, genç erkeklerde Giresun Yağlıdere Anadolu Lisesi birinci, Erzincan Tercan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Malatya Gazi Anadolu Lisesi üçüncü, Ordu Ünye Adnan Menderes Mesleki Teknik Anadolu Lisesi dördüncü oldu.

Yıldız Kızlarda ise Ordu Tekkiraz Ortaokulu birinci, Kastamonu İğdir Ortaokulu ikinci, Bayburt Şehit Recep Eşiyok Ortaokulu üçüncü, Giresun İstiklal Ortaokulu dördüncü, yıldız erkeklerde Rize Ardeşen İmam Hatip Ortaokulu birinci, Trabzon Cumapazarı Ortaokulu ikinci, Giresun Nurettin Canikli İmam Hatip Ortaokulu üçüncü ve Sivas Yakupoğlan Ortaokulu dördüncü oldu.

Müsabakalar sonucunda dereceye giren okullara kupa, madalya ve hediyeleri protokol üyeleri tarafından verilirken okul sporları yıldızlar ve gençler Türkiye Finali müsabakaları 3-6 Mayıs 2024 tarihlerinde Erzurum’da yapılacak.

BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.