enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp gümüşhane gümüşhane haberler
DOLAR
7,4981
EURO
9,0569
ALTIN
442,71
BIST
1.557
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Gümüşhane
Kar Yağışlı
1°C
Gümüşhane
1°C
Kar Yağışlı
Salı Soğuk
-3°C
Çarşamba Soğuk
-5°C
Perşembe Soğuk
-1°C
Cuma Parçalı Bulutlu
1°C

Öğretmenler Günü yarışmalarında dereceye girenler ödüllerini aldı

Gümüşhane’de 24 Kasım Öğretmenler günü kapsamında ‘Geleceğin Mimari Öğretmen’ konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldı.

Öğretmenler Günü yarışmalarında dereceye girenler ödüllerini aldı
BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ.
0
A+
A-

Gümüşhane’de 24 Kasım Öğretmenler günü kapsamında ‘Geleceğin Mimari Öğretmen’ konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldı.

İlkokullar arası resim, ortaokullar arası şiir ve ortaöğretim öğrencileri arası kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrenciler ödüllerini İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi Doğan’dan aldı.

“Geleceğin Mimari Öğretmen” konulu İlkokul Öğrencileri arasında düzenlenen resim yarışmasında Aysın Rafet Ataç İlkokulu öğrencisi Sudenur Özdamar birinci, Yusuf Çiftçioğlu İlkokulu öğrencilerinden Sıla Gün ikinci ve Fevzipaşa İlkokulu öğrencilerinden Gülfen Soydaş üçüncü oldu.

Ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen şiir yarışmasında Gazipaşa Ortaokulu öğrencilerinden Ahsen Aybüke Yalvaç birinci, Merkez İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinden Hanife Sultan Koç ikinci ve Tekke ortaokulu öğrencilerinden Ömer Güney üçüncü oldu.

Ortaöğretim öğrencileri arasında düzenlenen Kompozisyon yarışmasında ise Fatih Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Hasan Can Altuntaş birinci, Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesinden Havva Nur Şimşek ikinci ve Türk Telekom Fen Lisesi öğrencilerinden Elif Nur Minaz üçüncü oldu.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen ödül törenine İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, Müdür Yardımcıları Mesut Olgun, Musa Uncu, Şube Müdürleri Onur Aydın, Selahattin Yüzgeç, Oltan Balyemez, okul müdürleri, dereceye giren öğrenciler ve aileleri katıldı.

BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.