Gümüşhane Kuşakkaya Gazetesi
Kuşakkaya' da Bugün Gümüşhane Kelkit Şiran Köse Torul Kürtün
Dolar (Alış: 3.0317 TL - Satış: 3.0371 TL)  |  Euro (Alış: - 2.8458 TL - Satış: 2.8646 TL)  |  Sterlin (Alış 1.6924 TL Satış: 1.7145 TL)

Gümüşhane

Gümüşhane terörü kınadı

Gümüşhane terörü kınadı Gümüşhane'de dün meydana gelen ve bir uzman çavuşun şehit olduğu terör olayı nedeniyle yayımlanan kınama ve başsağlığı mesajları.

Torul

Torul'da Kadın Çiftçilere Sertifikaları Verildi

Torul'da Kadın Çiftçilere Sertifikaları Verildi Gümüşhane'nin Torul ilçesinde 'Kadın Çiftçi Eğitimi İşbirliği Programı' kapsamında eğitimlerini tamamlayan 45 kadın çiftçiye sertifika verildi.

Şiran

Kore Gazisi Son Yolculuğuna Uğurlandı

Kore Gazisi Son Yolculuğuna Uğurlandı Gümüşhane'nin Şiran ilçesinde hayatını kaybeden 85 yaşındaki Kore Gazisi Mehmet Taştan, son yolculuğuna uğurlandı.

Köse

Yargı'dan Aygün'e Veda Ziyareti

Yargı'dan Aygün'e Veda Ziyareti İlimizde bir süredir görev yapan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Asabil Yırtıcı ile Cumhuriyet Başsavcısı Said Serhan Hançerkıran görev yeri Değişikliği nedeni ile veda ziyaretleri kapsamında Köse Belediye Başkanı Şerif Aygün'ü Makamında ziyaret ettiler.

Kelkit

Kelkit'in projelerine akademisyen desteği

Kelkit'in projelerine akademisyen desteği Gümüşhane'nin Kelkit ilçesinde Belediye Başkanlığı tarafından hayata geçirilecek olan ve öncelikli olarak belirlenen 4 proje için akademik destek alınıyor.

Kürtün

Araç Kendiliğinden Yandı

Araç Kendiliğinden Yandı Gümüşhane'nin Kürtün ilçesinde park halindeki araç birden bire yanmaya başladı.


Teşekkürler Kaya Başkan23 Mayıs 2016

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


Künye | İletişim | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign    |    Görsel Tasarım: Gümüşssoft İnternet ve Bilişim Hizmetleri