Gümüşhane Kuşakkaya Gazetesi
Kuşakkaya' da Bugün Gümüşhane Kelkit Şiran Köse Torul Kürtün
Dolar (Alış: 2.859 TL - Satış: 2.8642 TL)  |  Euro (Alış: - 2.6707 TL - Satış: 2.6884 TL)  |  Sterlin (Alış 1.6704 TL Satış: 1.6923 TL)

Gümüşhane

İlk ÜSTÜN hizmet Süleymaniye'ye

İlk ÜSTÜN hizmet Süleymaniye'ye Geçtiğimiz haftalarda İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanlığına atanan AK Parti 24.dönem Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, Süleymaniye Kış Sporları Turizm Merkezinin de içinde olduğu 9 turizm merkezi için DOKAP ile işbirliği protokolüne imza attı.

Kelkit

Kelkit'in projelerine akademisyen desteği

Kelkit'in projelerine akademisyen desteği Gümüşhane'nin Kelkit ilçesinde Belediye Başkanlığı tarafından hayata geçirilecek olan ve öncelikli olarak belirlenen 4 proje için akademik destek alınıyor.

Şiran

Kore Gazisi Son Yolculuğuna Uğurlandı

Kore Gazisi Son Yolculuğuna Uğurlandı Gümüşhane'nin Şiran ilçesinde hayatını kaybeden 85 yaşındaki Kore Gazisi Mehmet Taştan, son yolculuğuna uğurlandı.

Köse

Yargı'dan Aygün'e Veda Ziyareti

Yargı'dan Aygün'e Veda Ziyareti İlimizde bir süredir görev yapan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Asabil Yırtıcı ile Cumhuriyet Başsavcısı Said Serhan Hançerkıran görev yeri Değişikliği nedeni ile veda ziyaretleri kapsamında Köse Belediye Başkanı Şerif Aygün'ü Makamında ziyaret ettiler.

Torul

Torul'da Kadın Çiftçilere Sertifikaları Verildi

Torul'da Kadın Çiftçilere Sertifikaları Verildi Gümüşhane'nin Torul ilçesinde 'Kadın Çiftçi Eğitimi İşbirliği Programı' kapsamında eğitimlerini tamamlayan 45 kadın çiftçiye sertifika verildi.

Kürtün

Araç Kendiliğinden Yandı

Araç Kendiliğinden Yandı Gümüşhane'nin Kürtün ilçesinde park halindeki araç birden bire yanmaya başladı.


171. YIL11 Nisan 2016

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


Künye | İletişim | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign    |    Görsel Tasarım: Gümüşssoft İnternet ve Bilişim Hizmetleri