Gümüşhane Kuşakkaya Gazetesi
Kuşakkaya' da Bugün Gümüşhane Kelkit Şiran Köse Torul Kürtün
Dolar (Alış: 2.5187 TL - Satış: 2.5232 TL)  |  Euro (Alış: - 2.0973 TL - Satış: 2.1112 TL)  |  Sterlin (Alış 1.433 TL Satış: 1.4518 TL)

Gümüşhane

15 Arsa ve Binaya Satış Kararı

15 Arsa ve Binaya Satış Kararı Gümüşhane İl Genel Meclisi Başkanı Şerif Bayraktar, mülkiyeti İl Özel İdaresine ait ve yeterli getirisi olmayan 15 menkul ve gayrimenkulün satışı için İl Encümenine yetki verildiğini söyledi.

Kelkit

Kelkit'in yeni gözdesi: Köy ekmeği

Kelkit'in yeni gözdesi: Köy ekmeği Son yıllarda oldukça popüler olan kepekli, tam buğday unlu köy ekmeği artık Kelkit’in ve tüm Kelkitlilerin gözdesi haline geldi.

Şiran

Dr. Yılmaz: ‘Siyaset, hizmet için araçtır’

Dr. Yılmaz: ‘Siyaset, hizmet için araçtır’ Ak Parti Gümüşhane Milletvekili Aday Adayı Dr. A. Atilla Yılmaz Gümüşhane temaslarının ardından ilçe ziyaretlerine Şiran'dan başladı.

Köse

Yargı’dan Aygün’e Veda Ziyareti

Yargı’dan Aygün’e Veda Ziyareti İlimizde bir süredir görev yapan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Asabil Yırtıcı ile Cumhuriyet Başsavcısı Said Serhan Hançerkıran görev yeri Değişikliği nedeni ile veda ziyaretleri kapsamında Köse Belediye Başkanı Şerif Aygün'ü Makamında ziyaret ettiler.

Torul

Müdürler Torul'da Toplandı

Müdürler Torul'da Toplandı Gümüşhane PTT Başmüdürlüğüne bağlı İlçe Merkez Müdürleri 2014 yılının değerlendirildiği toplantıda Torul ilçesinde bir araya geldi.

Kürtün

Kürtün, Fındık Alanı Kabul Edildi

Kürtün, Fındık Alanı Kabul Edildi Bakanlar Kurulu Fındık Üretiminin Planlanması ve Dikim Alanlarının Belirlenmesi Hakkında Kanununa göre 16 ilde fındık üretimine izin verildi.


BU KAÇINCI KADIN CİNAYETİ !...19 Şubat 2015

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


Künye | İletişim | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign    |    Görsel Tasarım: Gümüşssoft İnternet ve Bilişim Hizmetleri